با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 105

تعدادی از کارگران ساختمان پلاسکو زیر آوار مانده‌اند

تاریخ انتشار: 2 بهمن 1395 , بازدید: 1574
با هماهنگی صورت گرفته با بسیج اصناف، یکشنبه ساعت ۹ همه کسبه ساختمان پلاسکو برای تعیین وضعیت به حسینیه فاطمه الزهرا سپاه واقع در خیابان سپاه (عشرت‌آباد) مراجعه کنند.

با هماهنگی صورت گرفته با بسیج اصناف، یکشنبه ساعت ۹ همه کسبه ساختمان پلاسکو برای تعیین وضعیت به حسینیه فاطمه الزهرا سپاه واقع در خیابان سپاه (عشرت‌آباد) مراجعه کنند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، جواد درودیان رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان در گفت‌وگو با ایلنا اظهار داشت: طبق برنامه، کاغذهایی در اختیار کسبه قرار داده می‌شود تا آخرین وضعیت و آدرس دقیق واحد خود را در آن یادداشت کنند و میزان جنس باقیمانده در آنجا‌ را تشریح کنند. تلاش داریم تا جایی که امکان دارد به همکاران خود کمک کنیم و قرار است این کاغذها را پس از بررسی به وزارت صنعت، معدن و تجارت برای اعلام خسارت تحویل دهیم.

 

درودیان ادامه داد: تلاش ما این است به غیر از خسارت سرقفلی تا جایی که می‌توانیم به اعضای اتحادیه کمک کنیم. در ساختمان پلاسکو 402 واحد صنفی این اتحادیه را داشتیم که بیشتر آنها بنکدار بوده‌اند و با توجه به اینکه انبارها و کارگاه‌های آنها خارج از ساختمان است باید تمهیداتی اندیشیده شود تا آنها بتوانند با توجه به نزدیکی شب عید به کار خود ادامه دهند.

 

وی تصریح کرد: قرار شده شهرداری محلی را برای اسکان این واحدها در نظر بگیرد. وی درباره کشته شدگان ساختمان پلاسکو گفت: متاسفانه چندین کارگر ساختمان در زیر آوار مانده‌اند و هنوز هیچ خبری از آنها نداریم. 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016