با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 108

3 مکان برای استقرار واحدهای صنفی/ بخشودگی بدهی‌های کسبه پلاسکو

تاریخ انتشار: 2 بهمن 1395 , بازدید: 1230
وزیر صنعت، معدن و تجارت از بررسی 3 ساختمان برای استقرار کسبه ساختمان پلاسکو خبر داد و گفت که پیشنهاد بخشودگی بدهی کسبه در دولت مطرح و تصمیم‌گیری خواهد شد.

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت از بررسی 3 ساختمان برای استقرار کسبه ساختمان پلاسکو خبر داد و گفت که پیشنهاد بخشودگی بدهی کسبه در دولت مطرح و تصمیم‌گیری خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، محمدرضا نعمت‌زاده با حضور در محل حادثه ساختمان پلاسکو، گفت: توانستیم با اتاق اصناف و اتحادیه‌های دیگر این موضوع را پیگیری کنیم.

 

به‌گفته نعمت‌زاده حدود ۵۷۰ واحد تولید پوشاک در ساختمان بوده‌اند که تولیدی نبوده و دفتر فروش و بنکداری بوده‌اند.

 

وی افزود: بیمه بیکاری کارکنان برقرار می‌شود. حدود ۲۲۰۰ نفر اینجا کارگر بودند که با حساب مالکان در مجموع حدود ۳۰۰۰ نفر بیمه بیکاری می‌شوند و حدود ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات نیز به صاحبان واحدهای صنفی این ساختمان ارائه می‌شود.

 

وی با اعلام اینکه برخی واحدهای صنفی این ساختمان نیز بدهی‌هایی دارند، اظهار داشت: کسبه نباید نگران باشند چراکه  ما تلاش می‌کنیم مشکل آنها حل شود و بدهی‌هایشان بخشیده شود.

 

به گفته نعمت‌زاده برآورد میزان خسارت‌های وارد شده در جریان این حادثه را دقیق نمی‌دانیم اما طبق گفته اتاق اصناف، تخمین زده می‌شود که رقمی بین70 تا 150 میلیون تومان کالا در هر واحد تجاری موجود بوده که از بین رفته است.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016