با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 113

تشکیل کارگروهی در دولت برای رفع مشکلات اصناف پلاسکو

تاریخ انتشار: 4 بهمن 1395 , بازدید: 1540
رییس اتاق اصناف ایران از تشکیل کارگروهی در دولت به‌منظور رفع فوری مشکلات اصناف پلاسکو خبر داد.

رییس اتاق اصناف ایران از تشکیل کارگروهی در دولت به‌منظور رفع فوری مشکلات اصناف پلاسکو خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران به نقل از اتاق اصناف ایران، علی فاضلی از تشکیل کارگروهی در دولت به‌منظور رفع فوری مشکلات اصناف پلاسکو خبر داد.

 

فاضلی در این‌باره گفت: در جلسه پیش از ظهر امروز کمیته‌ای به ریاست محمد شریعتمداری، معاون اجرایی رییس جمهوری و با عضویت معاون حقوقی رییس جمهوری، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، رئیس بنیاد مستضعفان، ۶ وزیر کابینه، رئیس کل بانک مرکزی، شهردار تهران و اتاق اصناف ایران تشکیل شد.

وی درباره تصمیمات و جزئیات جلسه این گروه، افزود: این کارگروه تصمیمات بسیار مهمی در راستای رفع مشکلات اصناف گرفته که پس از تصویب هیات وزیران به اجرا درخواهد آمد.

 

وی در ادامه موضوع اسکان همه واحدهای صنفی آسیب‌دیده ساختمان پلاسکو، اشتغال دوباره کارگران پلاسکو، اعطای تسهیلات ویژه به بنگاه‌های صنفی و احداث فوری بنای جدید جایگزین ساختمان تخریب شده را از جمله مصوبات این کارگروه  عنوان کرد و ادامه داد: هم اکنون ۳ ساختمان تجاری برای اسکان آماده شده و به زودی کار اسکان آسیب‌دیدگان آغاز خواهد شد.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016