با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 123

بنیاد مستضعفان پیشنهاد داد/ 3 فروشگاه قدس برای استقرار کسبه پلاسکو

تاریخ انتشار: 5 بهمن 1395 , بازدید: 1489
بنیاد مستضعفان 3 فروشگاه قدس مولوی، قدس میدان خراسان و قدس زرتشت غربی را برای اسکان موقت کسبه ساختمان پلاسکو پیشنهاد داده است.

 

بنیاد مستضعفان 3 فروشگاه قدس مولوی، قدس میدان خراسان و قدس زرتشت غربی را برای اسکان موقت کسبه ساختمان پلاسکو پیشنهاد داده است.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، مجتبی درودیان رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن فروشان در این‌باره به فارس گفت: در جلسه کارگروه پلاسکو تصمیمات مهمی در راستای رفع مشکلات اصناف گرفته شده از جمله آن‌که قرار شد تا کسبه این ساختمان شامل بخشودگی جرایم بیمه تامین اجتماعی شوند.

 

درودیان تصریح کرد: همچنین علاو‌‌بر پرداخت حقوق بیکاری به بیمه‌شدگان ساختمان پلاسکو در این کمیسیون قرار شد تا 4 ماه بیمه بیکاری حتی به کارگرانی که بیمه نبوده‌اند نیز تعلق گیرد. البته اگر این افراد قبل از 4 ماه در کار دیگری مشغول شوند، بیمه بیکاری آنها قطع می‌شود.

 

رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان تصریح کرد: پرداخت وام 300 میلیون تومانی با تنفس یک ساله و بازپرداخت 36 ماهه هم از دیگر مصوبات جلسه بود.

 

وی درباره مکانی برای اسکان کسبه آسیب‌دیده پلاسکو گفت: مکان‌های مختلفی برای این منظور پیشنهاد شده است که از جمله این مکان‌ها می‌توان به 2 پاساژ در خیابان جمهوری اشاره کرد.

همچنین رییس بنیاد مستضعفان 3 فروشگاه قدس مولوی، قدس میدان خراسان و قدس زرتشت غربی را برای اسکان موقت کسبه ساختمان پلاسکو پیشنهاد داده است.

 

درودیان افزود: این مسأله از طریق اتاق اصناف ایران پیگیری می‌شود و نتایج آن برای تصمیم‌گیری به هیات دولت اعلام می‌شود.

 

وی افزود: البته تمایل کسبه ساختمان پلاسکو برای اسکان در یک مکان واحد و نزدیک به خیابان جمهوری است.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016