با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 129

اعلام شماره حساب بانکی برای کمک به حادثه‌دیدگان پلاسکو

تاریخ انتشار: 5 بهمن 1395 , بازدید: 1567
رییس اتاق اصناف ایران از روسای اتاق اصناف سراسر کشور خواست برای کمک به آسیب‌دیدگان اصناف ساختمان پلاسکو از طریق شماره حساب اعلامی این اتاق اقدام کنند.

رییس اتاق اصناف ایران از روسای اتاق اصناف سراسر کشور خواست برای کمک به آسیب‌دیدگان اصناف ساختمان پلاسکو از طریق شماره حساب اعلامی این اتاق اقدام کنند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران، علی فاضلی در این‌باره گفت: در همان ساعات اولیه کمیته ویژه‌ای از سوی اتاق اصناف ایران مسوول رسیدگی به وضع آسیب‌دیدگان اصناف و ضرر و زیان جانی و مالی در این واقعه شده است.

 

وی افزود: مشخص شد در این حادثه تلخ بیش از ۳ هزار کارگر که به نحوی روزی آنها و خانواده‌هایشان از این راه فراهم می‌شد، متحمل ضرر و زیان جدی شدند.

 

فاضلی ادامه داد: امروز آزمونی دیگر برای مردم ایران است که همواره نشان داده‌اند در سخت‌ترین دوران در کنار هم و حامی یکدیگر بوده‌اند.

 

وی افزود: از ملت شریف ایران بویژه جامعه مومن، متعهد و دلسوز اصناف کشور می‌خواهم برای یاری رساندن به آسیب‌دیدگان پلاسکو، کمک‌های نقدی خود را به حساب شماره ۰۲۱۱۳۴۰۲۷۳۰۰۳ بانک صادرات ایران شعبه شهید قنبریان به نام اتاق اصناف تهران واریز کنند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016