با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 150

تشکیل ستاد ایمن‌سازی واحدهای صنفی و تجاری در اتاق اصناف

تاریخ انتشار: 9 بهمن 1395 , بازدید: 1467
ستاد بررسی راهکارهای ایمن‌سازی و آموزش‌های لازم برای واحدهای تجاری و واحدهای صنفی توسط اتاق اصناف تهران تشکیل شد.

ستاد بررسی راهکارهای ایمن‌سازی و آموزش‌های لازم برای واحدهای تجاری و واحدهای صنفی توسط اتاق اصناف تهران تشکیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، خسرو ابراهیمی‌نیا عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف تهران در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه ریاست ستاد بررسی راهکارهای ایمن‌سازی و آموزش‌های لازم برای مجتمع‌های تجاری و واحدهای صنفی برعهده وی واگذار شده است، گفت: این ستاد موظف است به‌صورت میدانی با هماهنگی با دستگاه‌های ذیربط و نهادهای مرتبط و اتحادیه‌های صنفی، واحدهای تجاری آسیب‌پذیر و مراکز بحرانی و همچنین تمامی واحدهای صنفی را شناسایی کند.

 

ابراهیمی‌نیا افزود:‌ این ستاد پس از شناسایی واحدهای آسیب‌پذیر و بحرانی موظف است تا مراتب را به هیأت‌امنای مراکز تجاری و مسوولان واحدهای صنفی اطلاع دهد و در صورت لزوم کلاس‌های آموزشی کوتاه‌مدت برای جلوگیری از مسائلی که ممکن است، منجر به ایجاد فاجعه شود، تشکیل و از وقوع اتفاقات حادثه‌ساز پیشگیری شود.

ابراهیمی‌نیا تصریح کرد: بنابراین بازرسان دستوراتی را که توسط ستاد بررسی راهکارهای ایمن‌سازی به واحدهای صنفی یا مجتمع‌های تجاری داده شده است را بررسی و پیگیری می‌کنند و در صورت عدم اجرای آنها، آن مراکز پلمپ خواهند شد.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016