با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 161

واحدهای صنفی ملزم به شناسنامه‌دار کردن آسانسورها هستند

تاریخ انتشار: 13 بهمن 1395 , بازدید: 1833
رییس اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران در نامه‌ای خطاب به واحدهای صنفی رسته خدمات فنی، نصب، تعمیر و نگهداری آسانسور بر ضرورت و الزام شناسنامه‌دار کردن آسانسورهای در اختیار این واحدها تأکید کرد.

رییس اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران در نامه‌ای خطاب به واحدهای صنفی رسته خدمات فنی، نصب، تعمیر و نگهداری آسانسور بر ضرورت شناسنامه‌دار کردن آسانسورهای در اختیار این واحدها تأکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، متن ابلاغیه به شرح زیر است؛

 

باسمه‌ تعالی

 

ابلاغیه: طرح شناسنامه آسانسور

 

به همه واحدهای صنفی رسته خدمات فنی، نصب، تعمیر و نگهداری آسانسور

 

با سلام؛

با احترام به استحضار می‌رساند در راستای اجرای قانون نظام صنفی و به‌منظور حفظ حقوق مصرف‌کنندگان و شهروندان محترم، پس از بررسی‌های صورت گرفته و بهره‌گیری از نظر کارشناسان و متخصصان صنف آسانسور، شیوه‌نامه ارائه خدمات آسانسور با عنوان « شناسنامه آسانسور» از سوی اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران تهیه و برای اجرا ابلاغ می‌شود.

 

به‌دنبال این اعلام از تاریخ 21/11/1395 همه واحدهای صنفی صدرالاشاره ملزم به شناسنامه‌دار کردن آسانسورهای در اختیار خود هستند و فقط شناسنامه‌های صادره و توزیع شده دارای هولوگرام مورد تأیید اتحادیه است.

 

تأکید می‌شود اجرای «طرح شناسنامه آسانسور» از سوی واحدهای صنفی ضروری بوده و چنانچه هر واحد صنفی دارای پروانه کسب از اتحادیه در اجرای این طرح تعلل کند و از شناسنامه‌دار کردن آسانسورهای در اختیار خویش سر باز دارد و یا از فرم‌ها و برگه‌های غیراستاندارد و بدون هولوگرام اتحادیه بهره گیرد،‌ همه عواقب قانونی و حقوقی ناشی از تخطی در اجرای طرح برعهده آن واحد صنفی است.

 

خاطر نشان می‌سازد «طرح شناسنامه آسانسور» با هدف شناسایی آسانسورهای در اختیار فعالان مجاز و دارای پروانه کسب و همچنین جلوگیری از ادامه فعالیت غیرقانونی افراد غیرمجاز و بدون پروانه کسب صورت می‌گیرد و اجرای آن موجب افزایش منافع همه واحدهای خدمات فنی، نصب، تعمیر و نگهداری آسانسور بوده و همگی باید با همراهی، همکاری و در راستای عمل به وظایف قانونی خویش، به هرچه بهتر اجرا شدن این طرح و ممنوعیت فعالیت واحدهای بدون پروانه کسب سرعت بخشند.

 

علی‌اکبر ایلخانی

رییس هیأت مدیره اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016