با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 171

بازرسی ویژه بازار شب عید از ۲۶ بهمن‌

تاریخ انتشار: 15 بهمن 1395 , بازدید: 1320
بازرسی ویژه اتاق اصناف برای بازار شب عید از ۵ روز قبل از اسفند توسط ۳۰۰ بازرس در گروه‌های 2 نفره آغاز می‌شود.

بازرسی ویژه اتاق اصناف برای بازار شب عید از ۵ روز قبل از اسفند توسط ۳۰۰ بازرس در گروه‌های 2 نفره آغاز می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، حسین درودیان معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف تهران در گفت‌و‌گو با تسنیم درباره اقدامات صورت گرفته برای بازار شب عید اظهار داشت: طرح‌های ویژه‌ای برای شب عید داریم که از آن جمله می‌توان به فروش بهاره در 5 نمایشگاه اشاره کرد.

 

به‌گفته درودیان در این روزهای تلاش می‌شود اصناف آنچه در توان دارند در سطح خیابان و عرضه به مصرف‌کنندگان ارائه دهند.

 

وی افزود: بازرسی ویژه  اتاق اصناف برای بازار شب عید از 5 روز قبل از اسفند آغاز می‌شود و بازرسان برای کنترل بازار این روزها کار خود را شروع می‌کنند.

 

معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف تهران اضافه کرد: 300 بازرس در سطح بازار و در سطح شهر تهران حضور دارند و بر بازار عرضه به‌صورت گروه‌های 2 نفره نظارت می‌کنند.

 

وی تاکید کردید: این گروه‌ها قبل از برگزاری نمایشگاه در بازار حضور دارند و 20 گروه نیز در نمایشگاه بهاره حضور خواهند داشت.

 

 

درودیان همچنین درباره تاثیرات حادثه پلاسکو بر بازار شب عید گفت: بازرسی‌های اتاق اصناف برای کنترل بازار در بخش پوشاک و دیگر بخش‌های در حال انجام است. کسبه پلاسکو به‌طور عمده تولیدکننده پیراهن بودند و تنها بخشی از بازار را بر عهده داشتند، بنابراین مشکلی برای تأمین بازار در این روزها پایانی سال نداریم

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016