با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 191

استقبال چشمگیر واحدهای صنفی از طرح شناسنامه آسانسور

تاریخ انتشار: 18 بهمن 1395 , بازدید: 2172
واحدهای صنفی رسته خدمات فنی، نصب، تعمیر و نگهداری آسانسور در هفته نخست اجرای طرح شناسنامه آسانسور، از این طرح استقبال چشمگیری به عمل آوردند.

واحدهای صنفی رسته خدمات فنی، نصب، تعمیر و نگهداری آسانسور در هفته نخست اجرای طرح شناسنامه آسانسور، از این طرح استقبال چشمگیری به عمل آوردند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، مجری طرح شناسنامه آسانسور با بیان این مطلب اظهار داشت: طرح شناسنامه‌دار کردن آسانسورهای شهر تهران به‌طور رسمی از 12 بهمن از سوی اتحادیه صنف آسانسور کلید خورد.

 

مازیار عصام افزود: در مدت زمان یک هفته اجرای این طرح، واحدهای صنفی رسته خدمات فنی، نصب، تعمیر و نگهداری آسانسور با مراجعه حضوری به بخش سامانه استعلام اتحادیه نسبت به دریافت پاکات طرح اقدام کرده و کار شناسنامه‌دار کردن آسانسورهای در اختیار خویش را شروع کرده‌اند.

 

عصام با چشمگیر خواندن این استقبال و تقدیر از واحدهای صنفی پیشتاز در اجرای طرح، خاطر نشان کرد: هر پاکت دارای یک برگ شناسنامه و یک کارت مالک ممهور به هولوگرام اتحادیه و 2 برگ برچسب فنی دارای QRcode است.

 

وی اضافه کرد: با اجرای این طرح هر آسانسور یک شناسنامه‌ می‌گیرد که دارای آخرین هشدارهای فنی و ایمنی است که مالکان و مدیران آسانسورها باید نسبت به هشدارهای احتمالی توجه داشته و نقایص فنی دستگاه را برطرف کنند. علاوه‌بر این شهروندانی که از هر آسانسور استفاده می‌کنند می‌توانند به وسیله گوشی تلفن همراه خود و خوانش QRcode برچسب از آخرین وضعیت آن آسانسور آگاه شوند.

عصام هدف از اجرای این طرح را جلوگیری از فعالیت افراد غیرمجاز و غیرصنفی در این صنف برشمرد و تصریح کرد: در این طرح از فعالیت افراد غیرمجاز و غیرصنفی در همه مراحل نصب، راه‌اندازی و خدمات پس از فروش جلوگیری خواهد شد و به دارندگان آسانسور کمک می‌کند تا به‌راحتی افراد صنفی را از غیرصنفی تمیز دهند.

 

وی یکی دیگر از هدف‌های اجرای این طرح را ترویج فرهنگ استانداردسازی آسانسورها برشمرد و خاطر نشان کرد: استانداردسازی هر آسانسور امری ضروری است و برای این منظور همگان باید با اتحادیه صنف آسانسور همراهی و همکاری کنند.

 

مجری طرح شناسنامه آسانسور اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران از واحدهای صنفی خواست به‌منظور آگاهي‌رسانی همگانی با هماهنگي مدير يا مالك هر ساختمان به‌طور مناسب در تابلوي اعلانات، نحوه شناسنامه‌دار كردن آسانسور را به اطلاع ساكنان واحدهاي مسكوني، تجاري يا اداري آن ساختمان برسانند و چگونگی تأييد صحت شناسنامه از طريق نرم‌افزار باركدخوان را به مردم آموزش دهند.

 

عصام با بیان اینکه اين كار باعث افزايش اعتماد عمومى به اعضاى داراي پروانه كسب خواهد شد، گفت: واحدهای صنفی حتما برای تعيين اجرت، قيمت‌هاى مصوب اتحاديه را مبنای کار خود قرار دهند.

 

وی یادآور شد: مدیران و تکنسین‌های واحدهای صنف آسانسور و شهروندان محترم می‌توانند برای آگاهی بیشتر از جزییات طرح شناسنامه آسانسور به پایگاه اینترنتی www.eett.ir مراجعه کرده و با کلیک روی قسمت «طرح شناسنامه آسانسور» در سمت چپ صفحه سایت، آن را به‌طور کامل مطالعه کنند. همچنین در صورت داشتن هرگونه پرسش نیز می‌توانند با شماره‌ تلفن‌های 88897866- 88935666 تماس بگیرند. 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016