با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 197

بازدید مدیران استاندارد ازتله‌کابین و تله‌سی‌یژ توچال

تاریخ انتشار: 18 بهمن 1395 , بازدید: 626
مدیرکل استاندارد تهران و مدیرکل دفتر ارزیابی انطباق سازمان ملی استاندارد ایران، در بازدیدی سرزده به مدت 3 ساعت از تجهیزات توچال بازدید کردند.

مدیرکل استاندارد تهران و مدیرکل دفتر ارزیابی انطباق سازمان ملی استاندارد ایران، در بازدیدی سرزده به مدت 3 ساعت از تجهیزات توچال بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از روابط عمومی اداره ‌کل استاندارد استان تهران، مسلم بیات در بازدید از تله‌کابین و تله‌سی‌یژ توچال که به‌تازگی موفق به دریافت گواهینامه استاندارد شده‌ است، با تقدیر از اقدامات مدیران مجموعه توچال برای رفع نواقص و استانداردسازی این تجهیزات، گفت: پس از 2.5 سال تلاش مجموعه برای رفع نواقص بحرانی، عمده و در پی بازرسی‌های فشرده بازرسان اداره‌کل استاندارد استان تهران، این مجموعه توانست مسیر استانداردسازی را سپری کند؛ اما لازم است بازرسی‌های مراقبتی و ادواری و نیز آزمایش‌‌های غیرتخریبی و تکمیلی برای حفظ شرایط استاندارد و بهبود کیفیت تجهیزات، بطور مستمر اعمال شود.

 

وی با تاکید بر آموزش اپراتورهای دستگاه‌ها، آموزش کاربران و شهروندان را نیز یادآور شد و افزود: نیروی انسانی مجموعه باید برای کار با این تجهیزات و نیز واکنش مناسب هنگام رویارویی با حوادث احتمالی، آموزش‌های لازم را دریافت کند.

 

از سوی دیگر، آموزش استفاده‌کنندگان از این تجهیزات پیش از سوار شدن، ضروری به‌نظر می‌رسد.

 

در این بازدید پرویز درویش، مدیرکل ارزیابی انطباق سازمان ملی استاندارد ایران، گفت: امسال نظارت جدی بر سیر استانداردسازی اینگونه تجهیزات تشدید شده ولی عمر این تجهیزات بیش از 50 سال است و از طرف دیگر بروز شدن مستمر استانداردها، باعث سخت و طولانی شدن پروسه استانداردسازی و تطبیق این تجهیزات با استانداردها می‌شود.

 

در این بازدید سرزده مدیران استاندارد برای کنترل وضعیت این تجهیزات، با تله‌کابین تا ایستگاه پنجم مسیر توچال را پیمودند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016