با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 225

کسبه پلاسکو کاسب مجتمع تجاری نور شدند

تاریخ انتشار: 1 اسفند 1395 , بازدید: 553
مراسم آغاز فعالیت 600 واحد صنفی ساختمان پلاسکو در مجتمع تجاری نور تهران از 30 بهمن آغاز شد.

مراسم آغاز فعالیت 600 واحد صنفی ساختمان پلاسکو در مجتمع تجاری نور تهران از 30 بهمن آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران‌به نقل پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران، رييس اتاق اصناف ايران در این مراسم با قدرداني از صبر و متانت كسبه پلاسكو گفت: حتي يك لحظه از مصيبت وارده به شما غافل نبوديم و كم نگذاشتيم.

 

علی فاضلی افزود: اقدامات اوليه براي اسكان كسبه پلاسكو انجام شد و از هم اكنون به بعد قدم هاي بهتري براي پلاسكويي ها برداشته خواهد شد.

 

فاضلي درباره اقدامات و فعاليت‌هاي بنياد مستضعفان تصريح كرد: آقاي سعيدي كيا محبت كردند و اشكالات را برطرف كردند و به مدت 2 سال ديگر از زمان صدور پروانه كسب، ساختمان پلاسكو ساخته خواهد شد.

 

وي خاطرنشان كرد: بدون استثنا صاحبان حق پلاسكو بر اساس ساخت جديد محق خواهند بود و تا زماني كه پلاسكو ساخته شود هر چقدر هم زمان بيشتري براي ساخت بگيرد، دوستان از این مكان تكان نخورند.

 

فاضلی با بیان اینکه نگراني‌هايي از سوي كسبه وجود دارد كه رفع خواهد شد، ادامه داد: اگر همدلی و مساعدت همه ارکان کشور نبود، تحمل این حادثه سخت می‌شد.

 

رييس اتاق اصناف همچنين خواستار پيشنهاداتي از سوي كسبه پلاسكو براي رونق و پويايي اين مجتمع شد و اعلام كرد: از لحظه اسكان اتحاديه‌هاي مربوطه مي‌توانند كسبه را براي استفاده از تسهيلات دولتي معرفي كنند.

 

به گفته فاضلي حادثه پلاسكو تلخ بود اما مي‌توانيم از آن به عنوان فرصت استفاده كنيم. حادثه پلاسکو در تاریخ اصناف ایران به عنوان نماد ایثار و همدلی برای همیشه تاریخ ثبت خواهد شد.

 

وي همچنين با اشاره به آمار اعلامي ٤٠ درصدي ناايمني بنگاه‌هاي صنفي و تجاري گفت: اين آمار اصلا مناسب و خوب نيست .

 

وي خاطرنشان كرد در تلاش هستيم به منظور حمايت از توليدات ايراني فضایي را به نمايشگاه ملي تبديل كنيم تا بتوانيم قدمي براي شما برداريم چون نمي‌توانيم همه را در ٤ نقطه اعلام شده براي نمايشگاه بهاره مكان دهيم.

 

پلاسکو را 2 ساله می‌سازیم

رييس بنياد مستضعفان نیز مراسم آغاز فعالیت 600 واحد صنفی ساختمان پلاسکو در مجتمع تجاری نور تهران گفت: پس از دریافت پروانه ساخت ظرف 2 سال ساختمان پلاسكو طبق مقررات ملي ساخته خواهد شد تا حقوق صاحبان حق پرداخت شود.

 

محمد سعیدی کیا افزود : با دوستان در اتاق اصناف ايران همفكري و هماهنگي داريم تا اين مكان به بهترين وجه رونق پيدا كند.

 

سعيدي كيا در عين حال به اين نكته اشاره كرد كه اسكان كسبه به خوبي انجام شد كه نقطه قوتي است و بخش زیادی از آن را مديون صبر و حوصله كسبه بوديم. به‌گفته وي همواره كاستي‌هايي در كارهاي اجرایي وحود دارد اما برطرف مي شود.

 

 

رییس اتحادیه فروشندگان پوشاک تهران نیز در این مراسم گفت: اگرچه بنياد مستضعفان فروشگاه قدس را براي كسبه پلاسكو تدارك ديده بود اما اين فروشگاهها مورد پسند واقع نشد و با مشورت با دوستان و همكاري بانكها مجتمع نور در نظر گرفته شد؛ در واقع هيج جايي بهتر از مجتمع نور براي كسبه پلاسكو پيدا نشد.

 

ابوالقاسم شیرازی افزود: البته اينها بدين معنا نيست كه خواسته‌هاي  كسبه آسيب ديده پلاسكو به طور كامل رفع شده باشد؛ متاسفانه كاستي‌هايي وجود دارد كه با همكاري رييس اتاق اصناف در تلاش هستيم مشكلات را به حداقل برسانيم.

 

شيرازي اضافه كرد: براي افزايش رضايتمندي كسبه پلاسكو با همكاري مديرعامل بانك پارسيان قرار شد تا ٦٠ مكان در طبقه همكف در اختيار كسبه قرار گيرد كه هم اكنون ٣٥ واحد در اختيار ما قرار گرفته است.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016