با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 228

توزیع نامحدود برنج و شکر برای تنظیم بازار

تاریخ انتشار: 1 اسفند 1395 , بازدید: 1455
برنج و شکر به میزان نامحدود در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف سراسر کشور توزیع می‌شود.

برنج و شکر به میزان نامحدود در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف سراسر کشور توزیع می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران به نقل از صدا و سیما حسن عباسی معروفان، معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران درباره تنظیم بازار شب عید کالاهای اساسی گفت: طبق مصوبات کارگروه تنظیم بازار کشور، از ابتدای بهمن امسال توزیع نامحدود برنج وارداتی و شکر با همکاری این شرکت در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف، آغاز شده است.

 

عباسی معروفان افزود: کارگروه‌های تنظیم بازار در هر استان، تعیین فروشگاه‌های توزیع‌کننده و نظارت بر توزیع برنج و شکر را بر عهده دارند.

 

وی با تاکید بر اینکه امسال قیمت عرضه کالاهای اساسی برای تنظیم بازار شب عید نسبت به سال قبل افزایشی نداشته است، خاطرنشان کرد: عرضه کالاهای در اختیار با قیمت مصوب و بدون محدودیت، به آرامش بازار کمک کرده است و مشکلی بابت تنظیم بازار این کالاها وجود ندارد.

 

وی اظهار داشت: بر اساس مصوبات کارگروه تنظیم بازار، قیمت شکر سفید تصفیه شده درجه یک تحویل درب کارخانه 2520 تومان و برای فروش فله‌ای در مغازه‌ها و فروشگاه ها 2855 تومان تعیین شده است.

 

معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران قیمت عرضه برنج درجه یک هندی(1121) را برای مصرف‌کننده نهایی 3800 تومان اعلام کرد و افزود: برنج وارداتی DM نیز با قیمت نهایی 2700 تومان در سراسر کشور به مصرف‌کننده نهایی فروخته می‌شود.

 

عباسی معروفان تاکید کرد: ذخایرکالاهای اساسی برنج و شکر به حد و فور در کشور وجود دارد و به هر میزان که بازار نیاز داشته باشد، در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف عرضه و توزیع خواهد شد.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016