با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 274

آغاز صدور کارت سرويس‌كار مجاز آسانسور

تاریخ انتشار: 14 فروردین 1396 , بازدید: 2613
متقاضیان دریافت کارت سرویس‌کار مجاز آسانسور که مدارک خود را کامل کرده‌اند در نخستین فرصت به اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران مراجعه کنند.

متقاضیان دریافت کارت سرویس‌کار مجاز آسانسور که مدارک خود را کامل کرده‌اند در نخستین فرصت به اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران مراجعه کنند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، سرویس‌کاران آسانسور که در سال ١٣٩٥ در کلاس‌های آموزشگاه خانه مهارت آسانسور شركت كرده و در آزمون تئورى و عملى سازمان آموزش فنى و حرفه‌اى قبول شده‌اند با همراه داشتن معرفی‌نامه و اشتغال در یک واحد صنفی دارای پروانه کسب در رسته نصب و نگهدارى آسانسور از این اتحادیه، مى‌توانند با تكميل مدارك خود درخواست «صدور کارت سرويس‌كار مجاز» برای ورود به اماکن اقدام کنند.

 

بنا بر این گزارش، بزودى اسامى و عكس سرويس‌كاران مجاز آسانسور در شهر تهران، با قيد نام واحد صنفى مجاز در پایگاه اینترنتی اتحاديه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران قرار خواهد گرفت.

 

بر این اساس كارت شناسايي صادر شده براى هر سرويس‌كار داراى  QR-codeاختصاصي بوده  و صحت و اصل بودن كارت سرويس‌كاران مجاز از طريق نرم‌افزار باركدخوان قابل تاييد است.

 

گفتنی است به‌زودی اطلاعات كاملترى درباره شناسنامه آسانسور و كارت سرويس‌كار مجاز آسانسور از طریق رسانه‌ها به آگاهی مردم خواهد رسید.

 

متقاضیان می‌توانند برای مراجعه حضور به آدرس تهران، ميدان وليعصر، ابتداى بلوار كشاورز، خيابان فلسطين، كوچه شهيد ذاكرى، پلاك ٤، اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران مراجعه و یا با شماره تلفن ٨٨٩٠٩٣٢٥-٠٢١ تماس بگیرند. 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016