با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 299

قاچاق کالا، 2 میلیون شغل را از بین برد

تاریخ انتشار: 23 فروردین 1396 , بازدید: 1119
رئیس اتاق اصناف ایران قاچاق 25 میلیارد دلاری کالا در کشور را علت از بین رفتن دو میلیون فرصت شغلی اعلام کرد.

رئیس اتاق اصناف ایران قاچاق 25 میلیارد دلاری کالا در کشور را علت از بین رفتن دو میلیون فرصت شغلی اعلام کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه خبر، علی فاضلی با اشاره به الزام پاسخگویی سازمان‌های مسوول در این باره افزود: برای ایجاد شغل و حمایت از تولید باید عزم ملی و وحدت رویه ایجاد شود.

 

وی با اشاره به اینکه با اتاق های بازرگانی، اصناف و تعاون برنامه منسجمی برای تحقق اهداف مقام معظم رهبری ارائه خواهیم کرد، گفت: با موافقت دولت بسته حمایتی برای بخش تولیدی اصناف طراحی شده است که تا دو ماه آینده اجرای آن آغاز خواهد شد.

 

فاضلی قوانین بیمه، کار و مالیات را سد راه تولید دانست و ادامه داد: این قوانین باید اصلاح و در جهت حمایت از تولید و ایجاد اشتغال تدوین شود.

 

رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به صدور 270 هزار پروانه کسب در سال گذشته گفت: اکثر این پروانه ها برای مشاغل غیرمولد صادر شده است که این رویه باید اصلاح شود.

 

وی ایجاد شغل در اصناف را با 100 میلیون تومان سرمایه گذاری امکان پذیر دانست و افزود: این در حالی است که در صنایع سنگین برای یک شغل یک و نیم میلیارد تومان و در صنایع متوسط هم 300 تا 400 میلیون تومان سرمایه گذاری نیاز است.

 

فاضلی با اشاره به ظرفیت بالای بخش خدمات برای ایجاد اشتغال تصریح کرد: بخش خدمات نیازمند کمترین سرمایه گذاری است.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016