با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 378

فاضلی: وضعیت اقتصاد مطلوب نیست

تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1396 , بازدید: 1488
رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به مقاومت‌های غیرعلمی در توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای گفت: اتاق اصناف تهران، توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای را در صدر برنامه‌های خود قرار داده است.

رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به مقاومت‌های غیرعلمی در توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای گفت: اتاق اصناف تهران، توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای را در صدر برنامه‌های خود قرار داده است.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از فارس، علی فاضلی در اولین گردهمایی اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای گفت: اتاق اصناف تهران ضرورت توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای را در صدر برنامه‌های خود قرار داده است، اگرچه مشکلات و مقاومت‌های غیرعلمی برای توسعه این بخش وجود دارد.

 

رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه وضعیت اقتصادی خیلی مطلوب نیست، تصریح کرد: فروشگاه‌های زنجیره‌ای سهم ناچیزی در اقتصاد دارند.

 

فاضلی بیان داشت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای در جایگاه‌های خودشان نیستند و سهم چندانی در تأمین و توزیع ندارند.

 

وی همچنین به شرایط سیاسی کشور اشاره‌ای کرد و گفت: تقاضای من از شما این است که در پای صندوق‌های رأی حضور به هم رسانید.

 

در ادامه این برنامه امیرخسرو فخریان، رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای بیان داشت: در حال حاضر 2450 شعبه فروشگاه‌ زنجیره‌ای در مساحتی حدود یک میلیون مترمربع در حال فعالیت و خدمت‌رسانی به مردم هستند.

 

وی با بیان اینکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای منجر به کاهش هزینه‌های تولید تا مصرف می‌شود، گفت: این فروشگاه‌ها سهم 10 تا 15 درصدی در کاهش قیمت‌ها دارد.

 

فخریان بیان داشت: براساس آمار اخیر مؤسسه جهانی مک‌کنیزی بخش خرده‌فروشی در ایران در افق 2035 رشد یک‌هزار میلیارد دلاری در اقتصاد خواهد داشت و رشد بازار خرده‌فروشی از 128 به 400 میلیارد دلار می‌رسد که گزارش به اقتصاد دانش‌بنیان لازمه این مهم است

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016