با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 387

برگزاری جام فوتسال اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران

تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1396 , بازدید: 1352
جام فوتسال ویژه ماه مبارک رمضان از سوی اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران برگزار می‌شود.

جام فوتسال ویژه ماه مبارک رمضان از سوی اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومانیکی تهران، مسعود رحیمی، مسوول امور تربیت بدنی و ورزش اتحادیه در این‌باره گفت: جام فوتسال ویژه ماه مبارک رمضان از سوی اتحادیه برگزار می‌شود و واحدهای صنفی همه رسته‌های فعال و دارای پروانه کسب از اتحادیه می‌توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند.

 

رحیمی درباره شرایط حضور تیم‌ها در جام رمضان اتحادیه اظهار داشت: تعداد بازیکنان هر تیم 10 نفر به همراه یک مربی و یک سرپرست خواهد بود.

 

مسوول امور تربیت بدنی و ورزش اتحادیه افزود: سرپرست تیم‌ها تا تاریخ 31 اردیبهشت ماه فرصت دارند فهرست تیم خود را با مشخصات و مدارک کامل به محل اتحادیه، تحویل آقای آبسالان بدهند.

 

رحیمی درباره شرایط حضور و معرفی تیم‌ها خاطر نشان کرد: شرکت‌ها و واحدهای صنفی علاقمند پس از تشکیل تیم فوتسال و انتخاب نام آن بر اساس نام رسته یا شرکت خود، اعضای تیم را در سربرگ آن واحد صنفی به همراه مدارک شناسایی هر بازیکن تحویل اتحادیه دهند.

 

به‌گفته وی مدارک مورد نیاز برای اعضای هر تیم شامل کپی صفحه اول شناسنامه و کارت ملی، معرفی از شرکت و واحد صنفی دارای پروانه کسب و 2 قطعه عکس 4×3 است.

 

مسوول امور تربیت بدنی و ورزش اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران یادآورد شد: شرکت‌هایی که تمایل دارند به‌ْعنوان اسپانسر این دوره از مسابقات با اتحادیه همکاری کنند، می‌توانند درخواست کتبی خود را به اتحادیه به شماره فاکس  88909325  ارسال کنند. 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016