با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 441

فینالیست‌های جام رمضان اتحادیه به مدال نزدیک شدند

تاریخ انتشار: 29 خرداد 1396 , بازدید: 766
بازی‌های فوتسال جام رمضان اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران در هفته پایانی از سر گرفته شد.

بازی‌های فوتسال جام رمضان اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران در هفته پایانی از سر گرفته شد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، یکشنبه شب گذشته، 4 بازی جام رمضان اتحادیه در ورزشگاه شهید خوراکیان برگزار شد.

 

بنا بر این اعلام در بازی اول، تیم‌های سنديكا الف و پرشيا ليفت به مصاف هم رفتند که در وقت قانونی به تساوی رسیده اما دردر ضربات پنالتی تیم پرشیا لیف با نتیجه ٢ بر ١، سندیکا الف را جا گذاشت و به این ترتیب سنديكا الف از دور مسابقات حذف شد

 

در بازی دوم، تیم‌های پاساژ پورنصير و سنديكا ب به مصاف هم رفتند که در وقت قانونی به تساوی 1 – 1 رسیده اما دردر ضربات پنالتی تیم پاساژ پورنصير با نتیجه ٢ بر ١، سندیکا ب را جا گذاشت و به این ترتیب سنديكا ب از دور مسابقات حذف شد

 

در بازی سوم از هفته پایانی جام رمضان اتحادیه صنف آسانسور، تیم‌های هيدروقوام و تامكو به مصاف هم رفتند که در وقت قانوني به تساوی ٢ بر ٢ دست پیدا کردند اما در ضربات پنالتی تامکو با نتیجه ٢ بر ١، از سد هيدروقوام گذشت و به این ترتیب تیم هیدرو قوام حذف شد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور در بازی چهارم تیم‌های آسانبركاران عرشيان و فراز اوج شرق به مصاف هم رفتند که در وقت قانوني به تساوی صفر بر صفر رسیده اما در ضربات پنالتی تیم راز اوج شرق بازی را ٤ بر ٣ برد و به این ترتیب تیم آسانبركاران عرشيان حذف شد.

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016