با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 459

بازی فینال جام رمضان اتحادیه، 16 تیر برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: 10 تیر 1396 , بازدید: 1103
بازی‌های فوتسال جام رمضان اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران برای تعیین فینالیست‌ها در جمعه 2 تیر برگزار شد.

بازی‌های فینال و رده‌بندی فوتسال جام رمضان اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران برای تعیین قهرمان این دوره از مسابقات روز جمعه 16 تیر برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، جمعه 2 تیرماه دو بازی در ورزشگاه شهید خوراکیان برگزار شد و تیم‌های‌ راه‌یافته به بازی فینال و رده‌بندی مشخص شدند

 

بنا بر اعلام کمیته برگزاری جام رمضان اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران از ساعت 22.30 روز جمعه 2 تیم پرشيا ليفت و تامکو به مصاف هم رفتند که در پایان بازی، پرشيا ليفت ٢ بر ١، تامكو را برد.

 

همچنین پس از این دیدار، تیم‌های پاساژ پورنصير و فراز اوج شرق از ساعت 23.30 بازی خود را آغاز ‌کردند که درنهایت تیم فراز اوج شرق بازی را ٥ بر ١ از پاساژ پورنصير برد.

 

بر اساس این گزارش در روز جمعه 16 تیرماه، تیم‌های پرشیا لیفت و فراز اوج شرق، بازی فینال و تیم‌های پاساژ پورنصیر و تامکو بازی رده‌بندی را انجام می‌دهند.

 

گفتنی است تیم پرشياليفت به سرپرستی مسعود حاج‌محمد‌تقی، تامكو به سرپرستی محمدرضا طباطباي، پاساژ پورنصير به سرپرستی بهزاد رشيديان و فراز اوج شرق به سرپرستی مصطفي رحيمی در دو بازی نهایی حضور دارند.

 

بنا به این گزارش در این دوره از مسابقات تعداد 16 تیم حضور پیدا کردند و هر تيم دارای ٦ بازيكن، ٤ ذخيره، يك‌نفر مربی و يك سرپرست است.

 

محل برگزاری بازی‌ها نیز به آدرس بلوار استاد معین، خیابان دامپزشکی، ابتدای کوچه شهید حیدریان، ورزشگاه شهید خوراکیان است.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016