با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 473

70 درصد آسانسورهای خانگی استاندارد ادواری ندارد

تاریخ انتشار: 16 تیر 1396 , بازدید: 864
متأسفانه بالغ بر 70 درصد مردم برای آسانسورهای خانگی، استاندارد ادواری نمی‌گیرند.

متأسفانه بالغ بر 70 درصد مردم برای آسانسورهای خانگی، استاندارد ادواری نمی‌گیرند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، رییس اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران در گفت‌وگوی اختصاصی با صداوسیما با اشاره به استاندارد نبودن 90 تا 95 درصد آسانسورهای موجود در کشور افزود: 30 درصد این آسانسورهای غیراستاندارد، فرسوده است و به‌دلیل پاسخگو نبودن تعویض قطعات در این وسایل باید از رده خارج شود.

 

علی‌اکبر ایلخانی با هشدار به مصرف‌کنندگان درباره ضرورت دریافت استاندارد ادواری آسانسور، افزود: این دستگاه‌ها باید سالانه از سوی سازمان ملی استاندارد  مورد بررسی قرار گیرد.

 

ایلخانی با اشاره به اینکه متأسفانه مردم و صاحبان آسانسور، استاندارد ادواری را پس از بروز حادثه سقوط آسانسور انجام می‌دهند، تصریح کرد: مردم در این کار همکاری لازم را ندارند و 95 درصد آسانسورهایی که تاکنون سقوط کرده، غیراستاندارد بوده است.

 

رییس اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران واگذاری این کار را از سوی ادارات کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان‌ها به اتحادیه‌های صنف آسانسوردر جلوگیری از بروز حادثه موثر دانست و ادامه داد: شهرک اکباتان از جمله مراکزی است که باید آسانسورهای ساختمان خود را به طور کامل تعویض کند.

 

ایلخانی مراجعه نکردن مردم برای کسب استاندارد ادواری را خطری جدی در ساختمانها دانست و یادآور شد: 60 درصد آسانسورهای نصب شده در کشور قدیمی و 40 درصد آنها جدید است.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016