با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 576

طرح بازدید ممیزان فنی آسانسور به اجرا درآمد

تاریخ انتشار: 3 مهر 1396 , بازدید: 1622
نخستین گروه از ممیزان فنی آسانسور اجرای رسمی طرح بازدید رایگان از آسانسورهای شهر تهران را از دوم مهرماه 1396 آغاز کردند.

یکشنبه دوم مهرماه 1396 روز مهمی برای واحدهای صنفی آسانسور و اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران است. روزی که نخستین گروه از ممیزان فنی آسانسور اتحادیه، اجرای رسمی طرح بازدید رایگان از آسانسورهای شهر تهران را آغاز کردند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، در این روز 6 گروه 2 نفره از ممیزان فنی در محدوده زمانی 9 صبح تا 5 بعد از ظهر به بازدید از آسانسورهای ساختمان‌های خیابان شهید مطهری و شهید بهشتی پرداختند.

 

بنا بر این گزارش، استقبال مالکان و مدیران ساختمان از ممیزان فنی مناسب بود و باتوجه به اینکه برگه‌های اطلاع‌رسانی اجرای طرح از چند روز قبل در محدوده این 2 خیابان توزیع شده بود، برخی از مدیران ساختمان‌ها با تماس‌های پیاپی آمادگی خود را برای استقبال از ممیزان فنی آسانسور اعلام کردند.

 

شکیبایی و حوصله ممیزان فنی در طول زمان بازدید، نشان از تعهد و تخصص و پایبندی‌ ایشان به اصول و قوانین صنف و اتحادیه صنف آسانسور دارد.

 

بازخوردهای نخستین روز اجرای این طرح گویای آن است که واحدهای صنفی رسته آسانسور، میدان بزرگی برای کار دارند و چنانچه شهروندان از مزایای این طرح بیش از پیش آگاه شوند به‌طور قطع دشواری‌های اجرا کمتر خواهد شد. چراکه همگان ایمنی و آرامش را می‌خواهند و زمانی‌که باور پیدا کنند یک بازدید کوتاه از آسانسور می‌تواند جلوی بروز صدمات جبران‌ناپذیر مالی و جانی آنها را بگیرد، این بار خود داوطلب خواهند شد.

بر اساس آمارهای به دست آمده از واحد صدور شناسنامه آسانسور اتحادیه، پس از اجرای موفق طرح بازدید رایگان در روز یکشنبه، بسیاری از شهروندان در روز دوشنبه 3 مهرماه ضمن تماس با این واحد درخواست کرده‌اند تا ممیزان فنی از آسانسور ساختمان آنها بازدید کنند.

 

از آنجا که این طرح در راستای کمپین «حمایت از آسانسور ایمن» در تهران به اجرا درآمده، برنامه‌ریزی برای اجرای سراسری آن در پایتخت از سوی اتحادیه صنف آسانسور تهران صورت گرفته است.

 

به همین منظور ممیزان فنی مستقر در مناطق مختلف شهر تهران با هماهنگی و مدیریت واحد صدور شناسنامه در حال گذراندن جلسات آموزشی برای آمادگی کامل جهت اجرای سراسری طرح بازدید رایگان از آسانسورها هستند.

 

علی‌اکبر ایلخانی، رییس اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به همه ممیزانی که در مرحله اجرای آزمایشی طرح و سپس در روز نخست اجرای رسمی طرح بازدید رایگان، نهایت دقت و تخصص خود را به کار برده و سنگ تمام گذاشته‌اند، خسته نباشید گفته و حمایت قاطع و همه‌جانبه خود را از این عزیزان تا اجرای کامل طرح در کلانشهر تهران اعلام می‌دارد.

 

اتحادیه صنف آسانسور تهران این طرح را با هدف ایمن‌سازی آسانسورهای پایتخت به اجرا درآورده و با دعوت از همه واحدهای صنفی رسته آسانسور عضو خویش، دست ایشان را برای همکاری و همراهی در اجرای آن می‌فشارد.

 

امید است حامیان پویش حمایت از آسانسور ایمن، با اجرای این طرح، ایمن‌سازی کامل آسانسورهای شهر تهران را جشن بگیرند.

m

m

m

m

m

m

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016