با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 587

ساماندهی واحدهای صنفی سیم‌پیچی الکتروموتور

تاریخ انتشار: 12 مهر 1396 , بازدید: 2014
اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران با مشارکت پژوهشگاه وزارت نیرو، واحدهای صنفی سیم‌پیچی الکتروموتور را ساماندهی می‌کند.

اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران با مشارکت پژوهشگاه وزارت نیرو، واحدهای صنفی سیم‌پیچی الکتروموتور را ساماندهی می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه علی سیفی، عضو هیأت مدیره اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران با بیان این مطلب اظهار داشت: طی تفاهم‌نامه‌ای که میان اتحادیه با پژوهشگاه وزارت نیرو به امضا رسید،‌ بر اساس برنامه تدوینی، واحدهای صنفی رسته سیم‌پیچی الکتروموتور رصد و ساماندهی می‌شوند.

 

سیفی افزود: صنف و صنعت سیم‌پیچی الکتروموتور در تهران و کل کشور از سابقه و تعداد اعضای بالایی برخوردار است که همگی با توجه به خدماتی که انجام می‌دهند نقش مهمی در بهره‌وری و کاهش مصرف برق ایفا می‌کنند.

 

وی با اشاره به فعالیت برخی واحدهای صنفی غیرمجاز در این رسته تصریح کرد: متأسفانه برخی واحدهای صنفی بدون پروانه کسب و غیرمجاز در رسته سیم‌پیچی الکتروموتور فعالیت می‌کنند که عملکرد نامناسب و منفی این افراد، به این صنف و صنعت ضربه زده است.

 

عضو هیأت مدیره اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران با تأکید بر اینکه اتحادیه در نظر دارد جلوی فعالیت این گونه افراد را بگیرد، ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، کارگروهی برای ساماندهی واحدهای صنف سیم‌پیچی الکتروموتور در اتحادیه تشکیل شده است.

 

سیفی درباره کارکرد این کارگروه گفت: این کارگروه کار شناسایی واحدهای صنفی بدون پروانه کسب و واحدهای صنفی دارای پروانه کسب که اقدام به تمدید آن نکرده‌اند را آغاز کرده است.

 

به‌گفته وی پس از شناسایی کامل واحدهای صنفی فعال در این رسته، برنامه آموزشی طبق آخرین دستاوردهای علمی برای فعالان زیر نظر اتحادیه اجرا و برای اعضا، گواهی‌های آموزشی معتبر صادر می‌شود.

 

سیفی از همه فعالان صنف سیم‌پیچی الکتروموتور تهران خواست تا اتحادیه را در امر ساماندهی و آموزش اعضا یاری کرده و موجب تقویت و توانمند شدن این صنف و صنعت شوند.

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016