با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 589

کمیسیون‌های تخصصی اتحادیه در خدمت اعضاست

تاریخ انتشار: 19 مهر 1396 , بازدید: 1422
اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان وتعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران دارای چند کمیسیون کاربردی است که به امور اعضا رسیدگی می‌کند.

اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان وتعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران دارای چند کمیسیون کاربردی است که به امور اعضا رسیدگی می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه، علی اکبر ایلخانی رییس اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران با بیان این مطلب اظهار داشت: اتحادیه برای رسیدگی سریعتر و بهتر به امور اعضا و واحدهای صنفی و حل مشکلات و دسترسی هدفمند به راهکارهای مشورتی از بدو تأسیس،‌ اقدام به راه‌اندازی چند کمیسیون کاربردی کرد.

 

ایلخانی درباره این کمیسیون‌ها توضیح داد: این کمیسیون‌ها شامل « دارایی، شورای حل اختلاف و حقوقی » بوده و هر یک براساس هدفگذاری انجام شده، وظایف خاص خود را انجام می‌دهد.

 

وی با بیان اینکه کمیسیون حقوقی نسبت به دیگر کمیسیون‌ها از عمر کمتری برخوردار است، تصریح کرد: کمسیون دارایی برای بررسی مسائل و مشکلات مالیاتی اعضا و پیگیری و احقاق حقوق واحدهای صنفی، کمسیون شورای حل اختلاف برای رسیدگی به اختلافات و مسائل کارگری و کارفرمایی واحدهای صنفی اتحادیه و کمسیون حقوقی نیز برای راهنمایی و ارائه مشاوره‌ رایگان حقوی به اعضا و دفاع از موارد حقوقی مربوط به واحدهای صنفی دارای پروانه کسب از اتحادیه تشکیل شده است.

 

رییس اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران با اشاره به 17 رسته دارای پروانه کسب از این اتحادیه خاطر نشان کرد: هیأت مدیره، کمیسیون‌های تخصصی و کارکنان اتحادیه همه تلاش خود را برای خدمات‌دهی هرچه بهتر به اعضا و واحدهای صنفی به کار می‌گیرند و پاسخگوی درخواست‌ها و مراجعات همکاران صنفی خود هستند.

ایلخانی از اعضای صنفی اتحادیه درخواست کرد مسائل و موضوعات مورد نظر خود را با توجه به تقسیم کار کمیسیون‌ها برای رسیدگی و به نتیجه رسیدن مطلوب با آنها در میان بگذارند و پیشنهادات و انتقادات خود را نیز در این‌باره ارائه کنند.

 

وی همکاری و هماهنگی اعضا را در همه امور موجب ارتقا جایگاه صنف و تسهیل بیشتر در فضای کسب و کار دانست. 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016