با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 590

شورای هماهنگی رسته تعمیرکاران الکتروموتور تشکیل شد

تاریخ انتشار: 19 مهر 1396 , بازدید: 1793
هیأت مدیره اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران در جلسه اخیر خود (15 مهرماه 1396) با تشکیل «شورای هماهنگی رسته تعمیرکاران الکتروموتور، ژنراتور، پمپ آب و دینام جوشکاری» موافقت کرد.

 

هیأت مدیره اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران در جلسه اخیر خود (15 مهرماه 1396) با تشکیل «شورای هماهنگی رسته تعمیرکاران الکتروموتور، ژنراتور، پمپ آب و دینام جوشکاری» موافقت کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه، بر اساس مصوبه هیأت مدیره اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، شورای هماهنگی رسته تعمیرکاران الکتروموتور به‌منظور بررسی مسائل و موضوعات این صنف و رسیدگی بهتر و سریعتر به آنها تشکیل شده است.

 

این شورا هم‌اکنون دارای 6 عضو از میان فعالان و متخصصان این رسته شامل « مهریار فرهودی، رضا ظهره‌وند، حمید بستان‌منش نیک، سرکیس گالستیان، حسین فخرایی و حمید علی‌آبادی» است.

 

گفتنی است این شورا دارای محدودیت عضویت نبوده و هریک از اعضای رسته تعمیرکاران الکتروموتور، ژنراتور، پمپ آب و دینام جوشکاری در صورت تمایل می‌توانند درخواست خود را به شورا ارائه کرده تا پس از بررسی و تأیید به عضویت آن درآیند.

 

طبق مصوبه مذکور، علی سیفی، عضو هیأت مدیره به‌عنوان رابط شورا با هیأت مدیره اتحادیه تعیین شد.

 

این گزارش می‌افزاید: هدف این شورا، ساماندهی اعضای رسته سیم‌پیچی الکتروموتور در مناطق مختلف تهران است تا روشن شود چه تعداد واحد صنفی دارای پروانه و بدون پروانه کسب در این رسته کار می‌کنند. همچنین مشخص شود این واحدهای صنفی به‌طور مشخص در کدام بخش از رسته تعمیرات شامل الکتروموتور، ژنراتور، پمپ آب و یا دینام جوشکاری کار می‌کنند.

 

به گزارش روابط عمومی، شورای هماهنگی در نظر دارد با ساماندهی اعضا به شناسایی اعضای بدون پروانه کسب پرداخته و آنها را الزام به تعیین وضعیت خود کنند؛ البته اتحادیه از این واحدها در زمان دریافت پروانه کسب حمایت کرده و شرایط مناسبی را برای آنها فراهم می‌کند.

 

برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی برای اعضا، برنامه دیگر شورای هماهنگی است که با همکاری پژوهشگاه وزارت نیرو این دوره‌ها برگزار شده و آخرین دستاوردهای علمی برای واحدهای صنفی زیر نظر اتحادیه اجرا و برای آنها، گواهی آموزشی معتبر صادر می‌شود.

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016