با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 601

شمارش معکوس برای اجرای سراسری طرح ممیزان فنی آسانسور

تاریخ انتشار: 6 آبان 1396 , بازدید: 1604
طرح بازدید رایگان ممیزان فنی آسانسور اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران آماده اجرای سراسری در پایتخت شد.

طرح بازدید رایگان ممیزان فنی آسانسور اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران آماده اجرای سراسری در پایتخت شد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه، دبیر اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران با بیان این مطلب اظهار داشت: ممیزان فنی آسانسور اتحادیه برای اجرای سراسری طرح بازدید رایگان آسانسورهای شهر تهران آمادگی کامل دارند.

 

سیدمهدی طباطبایی افزود: پس از اجرای آزمایشی و دو مرحله آزمایش منطقه‌ای طرح ممیزان فنی آسانسور در خیابان‌های شهید بهشتی، شهید مطهری و خیابان آفریقا(نلسون ماندلا)، اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران آماده اجرای سراسری این طرح در پایتخت است.

 

طباطبایی ادامه داد: در حال حاضر کار شناسایی ممیزان فنی مستقر در مناطق و محلات مختلف شهر تهران در مراحل پایانی است و کار تیم‌سازی برای اجرای سراسری طرح نیز در حال انجام است.

 

وی اضافه کرد: مشارکت و همکاری شهروندان در اجرای این طرح ضروری است بنابراین ممیزان فنی آسانسور با هماهنگی اتحادیه اقدام به اطلاع‌رسانی محله‌ای و منطقه‌ای کرده و با نصب اطلاعیه‌هایی از مدیران و مالکان ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری خواسته‌اند تا درخواست‌های خود را برای بازدید از آسانسور محل کار یا سکونتشان با شماره تلفن‌های 88935666، 88909325 و 88897866 داخلی 115 به اتحادیه اطلاع دهند.

 

دبیر اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران خاطر نشان کرد: این طرح در راستای کمپین «حمایت از آسانسور ایمن» و به‌منظور ارتقای ایمنی و سلامت شهروندان با ابتکار و مدیریت اتحادیه صنف آسانسور تهران به اجرا درمی‌آید.

 

به‌گفته وی ممیزان فنی آسانسور دارای کارت شناسایی معتبر عکسدار و ممهور به مهر اتحادیه بوده و شهروندان می‌توانند برای استعلام کد شناسایی هر ممیز، با شماره‌های تلفن بالا تماس بگیرند یا به سایت اتحادیه www.eett.ir  بخش ممیزان فنی آسانسور مراجعه کنند.

 

وی ادامه داد: ممیزان هنگام بازدید از هر دستگاه آسانسور، قسمت‌های فنی و موتورخانه را مورد بازدید قرار داده و اشکالات و ایرادات احتمالی را شناسایی می‌کنند. سپس این اشکالات فنی از سوی ممیزان در اختیار مالک یا مدیر ساختمان قرار گرفته تا نسبت به رفع آن اقدام شود.

 

 

 

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016