با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 603

اعتراض اتحادیه‌های همگن صنف آسانسور به تشکیل اتحادیه کشوری آسانسور

تاریخ انتشار: 12 آبان 1396 , بازدید: 1374
اتحادیه‌های همگن صنف آسانسور کشور با صدور بیانیه‌ای خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت مخالفت خود را با تشکیل اتحادیه کشوری صنف خدمات آسانسور و پله برقي اعلام کردند.

اتحادیه‌های همگن صنف آسانسور کشور با صدور بیانیه‌ای خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت مخالفت خود را با تشکیل اتحادیه کشوری صنف خدمات آسانسور و پله برقي اعلام کردند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، دومین مجمع هماهنگی روسا و اعضای اتحادیه‌های همگن صنف آسانسور کشور، پنچشنبه 11 آبان‌ماه به میزبانی اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران برگزار شد.

 

در این نشست موضوع برگزاری انتخابات اعضاء هيأت مديره و بازرسان و تشکیل اتحادیه کشوری صنف خدمات آسانسور و پله برقي مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و چند تن از روسا و اعضای اتحادیه‌های صنف آسانسور برخی از شهرستان‌ها به ایراد سخنرانی و بیان اظهارنظر در مخالفت با تشکیل اتحادیه کشوری صنف آسانسور پرداختند.

 

بر اساس این گزارش در این نشست که نزدیک به 20 اتحادیه استان، شهر و شهرستان صنف آسانسور حضور داشتند، همگی بر هماهنگی بیشتر میان اتحادیه‌های همگن صنف آسانسورکشور تأکید کرده و خواستار برگزاری نشست‌های بیشتر و فعال‌تر شدن دبیرخانه دائمی اتحادیه‌های همگن صنف آسانسور، پله برقی و بالابر کشور شدند.

 

در ادامه این نشست نظرات هر یک از شرکت‌کنندگان درباره اعتراض نسبت به تشکیل اتحادیه کشوری صنف خدمات آسانسور و پله برقي جمع‌آوری شد و درنهایت بیانیه‌ای خطاب به محمد شریعتمداری،‌ وزیر صنعت، معدن و تجارت در اعتزاض به تشکیل این اتحادیه خوانده شد.

 

سپس هر یک از شرکت‌کنندگان در دومین مجمع هماهنگی روسا و اعضای اتحادیه‌های همگن صنف آسانسور کشور، بیانیه مذکور را مهر و امضا کردند و متعهد شدند تا همه تلاش خویش را برای حفظ حقوق صنفی خویش با رعایت و عمل به قانون نظام صنفی به کار گیرند.

 

این بیانیه در هفته جاری برای پیگیری، تقدیم دفتر وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت خواهد شد. 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016