با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 604

افزایش درخواست‌های مردمی برای استانداردسازی آسانسورها

تاریخ انتشار: 12 آبان 1396 , بازدید: 1052
رئیس اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران از افزایش درخواست‌های مردمی و برقراری روزانه 100 تماس برای کنترل استاندارد آسانسورها خبر داد.

رئیس اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران از افزایش درخواست‌های مردمی و برقراری روزانه 100 تماس برای کنترل استاندارد آسانسورها خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از صدا و سیما، علی‌اکبر ایلخانی در دومین همایش کشوری روسای اتحادیه‌های همگن صنف آسانسور با اشاره به اینکه 95 درصد آسانسورهایی که پیش از سال 91 نصب شده است، استاندارد نیست، افزود: تاکنون بیش از 10 هزار آسانسور مشمول طرح شناسنامه دار شدن و استانداردسازی شده و شناسنامه دریافت کرده است.

 

وی با اشاره به اینکه 95 درصد آسانسورهای نصب شده از سال 91 تاکنون استاندارد است، افزود: 5 درصد آسانسورها استانداردهای ادواری را کسب نکرده است.

 

بهروز روستا آزاد، عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف البرز هم با اشاره به نبود یک متولی مشخص برای رسیدگی به وضع آسانسورها گفت: مراکز مختلفی برای مدیریت آسانسور فعال است که در زمان بروز حادثه هیچ کدام مسئولیت قبول نمی کند.

 

وی با اشاره به بی‌اطلاعی فنی مردم از آسانسورها افزود: مسئولان باید پیگیر استانداردسازی آسانسورها و حفظ جان مردم باشند.

 

روستا آزاد، مهرفروشی را از معضلات این صنف اعلام کرد و گفت: افراد غیرمتخصص با خریداری این مهرها اقدام به ساخت و نصب آسانسور میکنند که در زمان بروز مشکل پاسخگو نخواهند بود.

 

گفتنی است متقاضیان اجرای طرح شناسنامه‌دار شدن آسانسورها می‌توانند با شماره 88935666 و 88897866 داخلی 115 تماس گرفته و برای ارائه شکایت به نشانی eett-ir@yahoo.com  مراجعه کنند.

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016