با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 631

ممیزان فنی آسانسور به محلات تهران رسیدند

تاریخ انتشار: 28 آذر 1396 , بازدید: 1663
اجرای طرح بازدید ممیزان فنی آسانسور اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران در محلات شهر تهران آغاز شد.

 

اجرای طرح بازدید ممیزان فنی آسانسور اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران در محلات شهر تهران آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی علی‌اکبر ایلخانی، رییس اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران با بیان این مطلب اظهار داشت: پس از اجرای موفق آزمایشی و دو مرحله آزمایش منطقه‌ای طرح بازدید ممیزان فنی آسانسور اتحادیه از آسانسورهای شهر تهران، اجرای این طرح در محلات شهر تهران آغاز شد.

 

ایلخانی افزود: ممیزان فنی آسانسور مستقر در هر منطقه از شهرداری تهران و نواحی زیرمجموعه آن با همکاری آن منطقه و ناحیه اقدام به جلب همکاری و مشارکت سرای محلات در سراسر تهران کرده‌اند.

 

وی با بیان اینکه شهرداری‌های مناطق تهران استقبال خوبی از این همکاری کرده‌اند، ادامه داد: ممیزان فنی آسانسور اتحادیه با بهره‌گیری از فضا و امکانات سرای محلات، به تشریح کامل طرح بازدید رایگان ممیزان فنی برای شهروندان پرداخته و آنها را در جریان جزییات آن قرار می‌دهند.

 

رییس اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران با بیان اینکه اتحادیه به‌طور همه‌‌جانبه از ممیزان فنی حمایت کرده و در طول اجرای طرح در کنار ایشان است، تصریح کرد: کار شناسایی ممیزان فنی مستقر در مناطق و محلات مختلف شهر تهران انجام شده و تیم‌های منسجم برای اجرای سراسری طرح، آمادگی لازم را پیدا کرده‌اند.

 

وی خاطر نشان کرد: مشارکت و همکاری شهروندان در اجرای این طرح ضروری است بنابراین ممیزان فنی آسانسور با هماهنگی اتحادیه، اقدام به اطلاع‌رسانی محله‌ای و منطقه‌ای کرده و با توزیع تراکت و نصب اطلاعیه‌هایی از مدیران و مالکان ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری خواسته‌اند تا درخواست‌های خود را برای بازدید از آسانسور محل کار یا سکونتشان با شماره تلفن‌های 88935666، 88909325 و 88897866 داخلی 114 و 115 اطلاع دهند.

 

وی با اشاره به تماس‌های مکرر شهروندان با واحد صدور شناسنامه آسانسور اتحادیه برای بازدید ممیزان فنی از آسانسور محل سکونت یا کار ایشان، اضافه کرد: کارکنان اتحادیه مستقر در واحد صدور شناسنامه و ممیزی فنی در ساعات اداری آماده دریافت درخواست‌های شهروندان و نقطه‌نظرات، پیشنهادات و انتقادات ایشان درباره طرح ممیزان فنی و شناسنامه آسانسور هستند و به همه پرسش‌ها و ابهامات پاسخ خواهند داد.

 

ایلخانی یادآور شد: طرح ممیزان فنی آسانسور در راستای کمپین «حمایت از آسانسور ایمن» و به‌منظور ارتقای ایمنی و سلامت شهروندان با ابتکار و مدیریت اتحادیه صنف آسانسور تهران به اجرا درمی‌آید.

 

به‌گفته وی ممیزان فنی آسانسور دارای کارت شناسایی معتبر عکسدار و ممهور به مهر اتحادیه بوده و شهروندان می‌توانند برای استعلام کد شناسایی هر ممیز، با شماره‌های تلفن آمده در بالا تماس بگیرند یا به سایت اتحادیه www.eett.ir  بخش ممیزان فنی آسانسور مراجعه کنند.

 

وی ادامه داد: ممیزان هنگام بازدید از هر دستگاه آسانسور، قسمت‌های فنی و موتورخانه را مورد بازدید قرار داده و اشکالات و ایرادات احتمالی را شناسایی می‌کنند؛ سپس این اشکالات فنی از سوی ممیزان در اختیار مالک یا مدیر ساختمان قرار گرفته تا نسبت به رفع آن اقدام شود. 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016