با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 68

پرواز پرنده ناشناس در آسمان تهران

تاریخ انتشار: 27 دی 1395 , بازدید: 1556
دقایقی پیش در حوالی منطقه انقلاب تهران سامانه‌های پدافند هوایی مستقر در منطقه اقدام به شلیک گلوله کردند.

دقایقی پیش در حوالی منطقه انقلاب تهران سامانه‌های پدافند هوایی مستقر در منطقه اقدام به شلیک گلوله کردند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران پس از دیده شدن پرنده‌ای ناشناس بر حوالی میدان حر تهران، ضد هوایی مستقر در دانشگاه تهران و بیت رهبری به سمت آن شلیک کردند. در پی شنیدن این صدا، مردم به خیابان انقلاب و خیابان‌های مجاور آن آمده و به آسمان نگاه می‌کردند.

 

عیسی فرهادی، فرماندار تهران در این‌باره اعلام کرده است که شلیک‌ها به سمت یک پهپاد کوچک غیرنظامی (کواد کوپتر) در آسمان و در منطقه پرواز ممنوع تهران صورت گرفته است و جای نگرانی نیست.

 

همچنین یک مقام مسئول در قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا ارتش اظهار داشت: این کوآد کوپتر در منطقه پرواز ممنوع اقدام به پرواز کرده که با اقدام سریع پدافند و توپ‌های 23 میلیمتری ضدهوایی منطقه را ترک کرده است.

 

از سوی دیگر علی‌اصغر ناصربخت، معاون فرماندار تهران اظهار داشت: پس از رویت این ریزپرنده، پدافند هوایی بیت و دانشگاه به سمت این شی شلیک کردند و درنهایت پدافند هوایی دانشگاه این ریزپرنده را ساقط کرد.

 

وی افزود: هنوز معلوم نیست این ریزپرنده متعلق به کدام نهاد و سازمان بود که با پیدا کردن لاشه آن تحقیقات آغاز می‌شود، اکنون تحقیقات در حال انجام شدن است.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016