با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 76

دوراظهاری صادرات با ثبت فاکتور فروش الکترونیکی

تاریخ انتشار: 28 دی 1395 , بازدید: 1895
از 15 بهمن امسال، دوراظهاری صادرات منوط به ثبت فاکتور فروش الکترونیکی در سامانه فاکتور به آدرس www.factor.irica.com است.

از 15 بهمن امسال، دوراظهاری صادرات منوط به ثبت فاکتور فروش الکترونیکی در سامانه فاکتور به آدرسwww.factor.irica.com  است.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیک تهران به نقل از روابط عمومی کنفدارسیون صادرات ایران، گمرک ایران در بخشنامه‌ای اعلام کرد: از پانزدهم بهمن امسال، دوراظهاری صادرات منوط به ثبت فاکتور الکترونیکی در سامانه فاکتور است.

 

در بخشنامه‌ای که مدیرکل دفتر صادرات گمرک جمهوری اسلامی ایران به ناظران گمرکات استان‌ها ابلاغ کرده است، عنوان شده صادرکنندگان باید از این تاریخ به بعد، نسبت به ثبت‌نام و ثبت فاکتور در سامانه فاکتور به آدرس www.factor.irica.co اقدام کنند.

 

متن کامل بخشنامه گمرک به شرح زیر است:

ناظران محترم گمرکات استانها

 

مدیران کل و مدیران محترم گمرکات اجرایی مستقل

با سلام و احترام؛

 

با توجه به اینکه بر اساس مفاد بند ۴ صورتجلسه مشترک مورخ ۱۰/۱۰/۹۵ این دفتر با دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات، از مورخ ۱۵/۱۱/۹۵ دوراظهاری صادرات منوط به ثبت فاکتور فروش الکترونیکی در سامانه فاکتور است، خواهشمند است دستور فرمایید به نحو مقتضی، به همه صادرکنندگان اعلام شود تا در اسرع وقت، نسبت به ثبت نام و سپس ثبت فاکتور در سامانه فاکتور به آدرس www.factor.irica.co اقدام نمایند.

عبدالرضا غلامی؛ مدیرکل صادرات

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016