با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 871

برگزاری دومین دوره مسابقات جام رمضان اتحادیه

تاریخ انتشار: 31 فروردین 1397 , بازدید: 1297
دومین دوره جام فوتسال ویژه ماه مبارک رمضان از سوی اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران برگزار می‌شود.

 

 

دومین دوره جام فوتسال ویژه ماه مبارک رمضان از سوی اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومانیکی تهران، علی‌اکبر ایلخانی، رییس اتحادیه با بیان این مطلب اظهار داشت: دومین دوره جام فوتسال ویژه ماه مبارک رمضان امسال نیز از سوی اتحادیه برگزار می‌شود و واحدهای صنفی همه رسته‌های فعال و دارای پروانه کسب از اتحادیه می‌توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند.

 

ایلخانی درباره شرایط حضور تیم‌ها در جام رمضان اتحادیه اظهار داشت: تعداد بازیکنان هر تیم 10 نفر به همراه یک مربی و یک سرپرست خواهد بود.

 

وی افزود: سرپرست تیم‌ها تا تاریخ 15 اردیبهشت ماه فرصت دارند فهرست تیم خود را با مشخصات و مدارک کامل به محل اتحادیه، تحویل آقای آبسالان دهند.

 

رییس اتحادیه صنف آسانسور و الکترومانیکی تهران درباره شرایط حضور و معرفی تیم‌ها خاطر نشان کرد: شرکت‌ها و واحدهای صنفی علاقمند پس از تشکیل تیم فوتسال و انتخاب نام آن بر اساس نام رسته یا شرکت خود، اعضای تیم را در سربرگ آن واحد صنفی به همراه مدارک شناسایی هر بازیکن تحویل اتحادیه دهند.

 

به‌گفته وی مدارک مورد نیاز برای اعضای هر تیم شامل کپی صفحه اول شناسنامه و کارت ملی، معرفی از شرکت و واحد صنفی دارای پروانه کسب و 2 قطعه عکس 4×3 است.

 

ایلخانی یادآورد شد: شرکت‌هایی که تمایل دارند به‌عنوان اسپانسر این دوره از مسابقات با اتحادیه همکاری کنند، می‌توانند درخواست کتبی خود را به اتحادیه به شماره فاکس  88909325  ارسال کنند.

 

گفتنی است از مربيان و سرپرستان تيم‌ها درخواست مي‌شود با تيمي آماده و حرفه‌اي و با لباس ورزشي داراي اسم و آرم تيم و رنگ مخصوص در مسابقات حضور پيدا كنند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016